HOME
LOCAL
Local News
Siyagobhoza
SA Players Abroad
Kaizer Chiefs
Orlando Pirates
Mamelodi Sundowns
INTERNATIONAL
International News
Messi/Ronaldo/Neymar/Mbappe watch
German Bundesliga
English Premier League
UEFA Champions League
African Football
AFCON
MATCH CENTRE
FAN PARK
Fan Park
TikTok
SL GAMING
SLPodcast
Supporters Club
More
Scorpion Defender
Editor's Blog
HOME
LOCAL
INTERNATIONAL
MATCH CENTER
FAN PARK
SL GAMING
SL PODCAST
SUPPORTERS CLUB
All Tournaments
Menu
South Africa Premier League
South Africa National Frist Division
South Africa MTN8 Cup
South Africa Multichoice Diski Challenge
South Africa Nedbank Cup
South Africa Diski Shield
South Africa Carling Black Label
South Africa Promotion Playoff
English Premier League
Spanish La Liga
Champions League
Germany Bundesliga
Italy Serie A
Copa America
CAF Championship
African Cup Of Nations (AFCON)
African Nations Championship (CHAN)
COSAFA Cup
African Cup Of Nations Qualifiers (AFCON Qualifiers)
Caf Confederation
FIFA Confederation Cup
FIFA World Cup
World Cup Qulifiers Africa
FIFA U-17 World Cup
FIFA U-20 World Cup
Dutch Eredivisie
Dutch KNVB Beker
England FA Cup
England League Cup
European Championships
European Qualifiers
France Ligue 1
Germany DFL- Supercup
Belgian First Division A
Club Friendlies
Portugal Liga
Spain Liga Primier
Spain Copa Del Rey
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Mon 06/02
Tue 07/02
Wed 08/02
Mon 06/02
Tue 07/02
Wed 08/02
All Matches
Live
Results
Fixtures
Table
Italy - Serie A
FT
Salernitana
Salernitana
0
-
3
0
-
3
2/7/2023 7:45:00 PM
Juventus
Juventus
England - FA Cup
FT
Burnley
Burnley
2
-
1
2
-
1
2/7/2023 7:45:00 PM
Ipswich Town
Ipswich
FT
Fleetwood Town
Fleetwood
1
-
0
1
-
0
2/7/2023 7:45:00 PM
Sheffield Wednesday
Sheff Wed
FT
Grimsby Town
Grimsby
3
-
0
3
-
0
2/7/2023 7:45:00 PM
Luton Town
Luton
FT
Sheffield United
Sheff Utd
3
-
1
3
-
1
2/7/2023 7:45:00 PM
Wrexham
Wrexham
International - Club Friendlies
FT
Volgar Astrakhan
Volgar Astrakhan
0
-
1
0
-
1
2/7/2023 8:30:00 AM
Shinnik Yaroslavl
Shinnik Yaroslavl
Canc.
Vysocina Jihlava
Vysocina Jihlava
-
-
2/7/2023 10:00:00 AM
Sigma Olomouc II
Sigma Olomouc II
FT
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu
4
-
1
4
-
1
2/7/2023 11:00:00 AM
ACSO Filiasi
ACSO Filiasi
Canc.
FC Orenburg
FC Orenburg
-
-
2/7/2023 11:00:00 AM
Unirea Dej
Unirea Dej
FT
Las Palmas
Las Palmas
1
-
3
1
-
3
2/7/2023 11:00:00 AM
Djurgarden
Djurgarden
FT
Metalist Kharkiv
Metalist Kharkiv
1
-
1
1
-
1
2/7/2023 11:00:00 AM
Sogdiana Jizzakh
Sogdiana Jizzakh
FT
Nakhon Pathom FC
Nakhon Pathom FC
1
-
5
1
-
5
2/7/2023 11:30:00 AM
OB
OB
FT
Honka
Honka
4
-
0
4
-
0
2/7/2023 12:15:00 PM
Paide Linnameeskond
Paide Linnameeskond
FT
FC Admira Modling
Admira
0
-
1
0
-
1
2/7/2023 1:00:00 PM
Kosice
Kosice
FT
FC Dynamo Makhachkala
FC Dynamo Makhachkala
0
-
0
0
-
0
2/7/2023 1:00:00 PM
Termez Surkhon
Termez Surkhon
Canc.
NK Aluminij
NK Aluminij
-
-
2/7/2023 1:00:00 PM
NS Mura
NS Mura
FT
Grazer AK
Grazer AK
3
-
0
3
-
0
2/7/2023 1:30:00 PM
Opava
Opava
FT
Dnipro 1
Dnipro 1
5
-
1
5
-
1
2/7/2023 1:50:00 PM
Auda FK
Auda FK
FT
FK Lviv
FK Lviv
2
-
0
2
-
0
2/7/2023 2:00:00 PM
Wieczysta Krakow
Wieczysta Krakow
FT
Shinnik Yaroslavl
Shinnik Yaroslavl
1
-
2
1
-
2
2/7/2023 2:00:00 PM
FK Urozhay
FK Urozhay
Canc.
Molde
Molde
-
-
2/7/2023 3:00:00 PM
Hacken
Hacken
Canc.
Greuther Furth II
Greuther Furth II
-
-
2/7/2023 4:00:00 PM
Ulm
Ulm
FT
Humenne
Humenne
4
-
0
4
-
0
2/7/2023 4:00:00 PM
SK Lipany
SK Lipany
FT
Uhersky Brod
Uhersky Brod
3
-
1
3
-
1
2/7/2023 4:30:00 PM
FC Vsetin
FC Vsetin
FT
Wiener SC
Wiener SC
1
-
2
1
-
2
2/7/2023 4:30:00 PM
St. Polten
St. Polten
FT
FC Nordsjaelland
Nordsjaelland
1
-
2
1
-
2
2/7/2023 5:00:00 PM
FC Roskilde
FC Roskilde
FT
Pumas UNAM
Pumas UNAM
0
-
0
0
-
0
2/7/2023 5:00:00 PM
Houston Dynamo
Houston Dynamo
FT
Ishoj IF
Ishoj IF
3
-
1
3
-
1
2/7/2023 5:30:00 PM
Frederikssund IK
Frederikssund IK
FT
Marienlyst
Marienlyst
0
-
1
0
-
1
2/7/2023 5:30:00 PM
Naesby BK
Naesby BK
FT
Astoria Walldorf
Astoria Walldorf
2
-
0
2
-
0
2/7/2023 6:00:00 PM
SGK Heidelberg
SGK Heidelberg
FT
Ismaning
Ismaning
3
-
3
3
-
3
2/7/2023 6:00:00 PM
Turkgucu-Munchen
Turkgucu-Munchen
Canc.
Nördlingen
Nördlingen
-
-
2/7/2023 6:00:00 PM
Aalen
Aalen
FT
SV Donaustauf
SV Donaustauf
1
-
2
1
-
2
2/7/2023 6:00:00 PM
Hankofen-Hailing
Hankofen-Hailing
FT
Heimstetten
Heimstetten
6
-
1
6
-
1
2/7/2023 6:15:00 PM
Garching
Garching
Canc.
Anker Wismar
Anker Wismar
-
-
2/7/2023 6:30:00 PM
SG Dynamo Schwerin
SG Dynamo Schwerin
FT
RW Walldorf
RW Walldorf
2
-
1
2
-
1
2/7/2023 6:30:00 PM
Schott Mainz
Schott Mainz
FT
VfL Alfter
VfL Alfter
4
-
2
4
-
2
2/7/2023 6:30:00 PM
Eintracht Hohkeppel
Eintracht Hohkeppel
FT
Dundalk
Dundalk
3
-
1
3
-
1
2/7/2023 7:45:00 PM
Wexford Youths
Wexford Youths
FT
Mushuc Runa
Mushuc Runa
2
-
3
2
-
3
2/7/2023 8:00:00 PM
Barcelona Guayaquil
Barcelona Guayaquil
Canc.
Nashville SC
Nashville SC
-
-
2/7/2023 9:00:00 PM
Orlando City SC
Orlando City
×
!
No My Matches.