NSY
Salernitana Salernitana
19:45 19:45
Juventus Juventus
NSY
Burnley Burnley
19:45 19:45
Ipswich Town Ipswich
NSY
Fleetwood Town Fleetwood
19:45 19:45
Sheffield Wednesday Sheff Wed
NSY
Grimsby Town Grimsby
19:45 19:45
Luton Town Luton
NSY
Sheffield United Sheff Utd
19:45 19:45
Wrexham Wrexham
FT
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
- -
Shinnik Yaroslavl Shinnik Yaroslavl
Canc.
Vysocina Jihlava Vysocina Jihlava
- -
Sigma Olomouc II Sigma Olomouc II
RO
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu
11:00 11:00
ACSO Filiasi ACSO Filiasi
Canc.
FC Orenburg FC Orenburg
- -
Unirea Dej Unirea Dej
FT
Las Palmas Las Palmas
- -
Djurgarden Djurgarden
FT
Metalist Kharkiv Metalist Kharkiv
- -
Sogdiana Jizzakh Sogdiana Jizzakh
FT
Nakhon Pathom FC Nakhon Pathom FC
- -
OB OB
FT
Honka Honka
- -
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
FT
FC Admira Admira
- -
Kosice Kosice
FT
FC Dynamo Makhachkala FC Dynamo Makhachkala
- -
Termez Surkhon Termez Surkhon
Canc.
NK Aluminij NK Aluminij
- -
NS Mura NS Mura
FT
Grazer AK Grazer AK
- -
Opava Opava
RO
Dnipro 1 Dnipro 1
13:50 13:50
Auda FK Auda FK
FT
FK Lviv FK Lviv
- -
Wieczysta Krakow Wieczysta Krakow
FT
Shinnik Yaroslavl Shinnik Yaroslavl
- -
FK Urozhay FK Urozhay
Canc.
Molde Molde
- -
Hacken Hacken
RO
Greuther Furth II Greuther Furth II
16:00 16:00
Ulm Ulm
FT
Humenne Humenne
- -
SK Lipany SK Lipany
FT
Uhersky Brod Uhersky Brod
- -
FC Vsetin FC Vsetin
FT
Wiener SC Wiener SC
- -
St. Polten St. Polten
85'
FC Nordsjaelland Nordsjaelland
- -
FC Roskilde FC Roskilde
RO
Pumas UNAM Pumas UNAM
17:00 17:00
Houston Dynamo Houston Dynamo
RO
Ishoj IF Ishoj IF
17:30 17:30
Frederikssund IK Frederikssund IK
74'
Marienlyst Marienlyst
- -
Naesby BK Naesby BK
RO
Astoria Walldorf Astoria Walldorf
18:00 18:00
SGK Heidelberg SGK Heidelberg
RO
FC Waldbrunn 2016 FC Waldbrunn 2016
18:00 18:00
Eisbachtaler Sportfreunde Eisbachtaler Sportfreunde
RO
Ismaning Ismaning
18:00 18:00
Turkgucu-Munchen Turkgucu-Munchen
Canc.
Nördlingen Nördlingen
- -
Aalen Aalen
  HT
SV Donaustauf SV Donaustauf
- -
Hankofen-Hailing Hankofen-Hailing
RO
Heimstetten Heimstetten
18:15 18:15
Garching Garching
RO
Anker Wismar Anker Wismar
18:30 18:30
SG Dynamo Schwerin SG Dynamo Schwerin
23'
RW Walldorf RW Walldorf
- -
Schott Mainz Schott Mainz
26'
VfL Alfter VfL Alfter
- -
Eintracht Hohkeppel Eintracht Hohkeppel
RO
Dundalk Dundalk
19:45 19:45
Wexford Youths Wexford Youths
RO
Mushuc Runa Mushuc Runa
20:00 20:00
Barcelona Guayaquil Barcelona Guayaquil